Ooh La La Camping 2021

Programma 

                                                                  (onder voorbehoud ; pin ons er niet op vast :-) )


Op deze pagina komt het programma te staan van de Ooh La La Camping. Hou deze pagina in de gaten, want het programma kan nog wijzigen en is nu in de maak. De kinderworkshops komen ook nog apart online (in progress). 

Naast het programma  zullen er ook spontane workshops, optredens of kunstuitingen ontstaan... helemaal op zijn Ooh La La's...


Donderdag 12 augustus 2021:

Vanaf 12.00 uur aankomen, rustig je plekje zoeken Je wordt verwelkomd door meerdere sprookjesachtige, absurde en opvallende figuren. Je weet maar nooit wie of wat het zijn. Verder nog vele andere verrassingen.

Tot 19.00 uur heb je de tijd om aan te komen.  Het is fijn als je je tent voor 20.00 uur hebt opgezet. Ontbijten, lunchen en avondeten doen we op onze eigen momenten.

  • 21.00 u: 
  • 22.00 u: Samen zingen rond het kampvuur (geen drums)

Vrijdag 13 augustus 2021

  • 8.00 u: Gayatri Mantra Recitatie - Fleur Leeflang. (De Zonnedans)
  • 9.00 u:  Qi Gong Flow en meditatie - Chantal Heumen Mana Gezondheidspraktijk
    ( buiten op het gezinsveld )

  • vanaf 9.00 u: Parfum Lab van Jerry Kroezen


  • 10.00 u: Workshopronde 1
  • 10.00 u Ecstatic Dance - Esta Polyesta   (buiten - gezinsveld)
  • 10.00 u Dans met de God en Godin in jou - Esther van Kessel en Martijn Ram.  (De Zonnedans)
  • 10.00 u Maak je eigen krachtamulet of talisman - Danielle Sloots (vanaf 7 jaar) (De Speelplaats)
  • 10.00 u Lachmeditatie - Dick Sinnige (Grote Tipi)
  • 10.00 u Goed Foolen - Mister and Misses Foolgoed (Ooh Jee Jee Tent)
  • 10.00 u: SoulSinging (Kleine Tipi)

  • 12.30 u Optreden Luuk Lenders (PodiumTent)

  • 13.30 u: Workshopronde 2
  • 13.30 u: Ecstatic Dance - Martyn Zij (buiten -gezinsveld)
  • 13.30 u: Wild Nymph Dance - Magdalena (de Zonnedans)
  • 13.30 u: Djembee - Paul op den Weegh (De Vuurplaats)
  • 13.30 u: Schaduwwerk - Karin Roozemond (Grote Tipi)
  • 13.30 u: Way of the Fool - Floris Koot en Bahar (Ooh Jee Jee Tent.)
  • 13.30 u: SoulSinging (Kleine Tipi)

  • 15.00 u: Optreden Pernilla Kannapinn ( PodiumTent)
  • 16.30 u:  Couple Positive (PodiumTent)
  • 18.30 u: OPTIE
  • 20.00 u: Tappin-it Collectief (Ooh Jee Jee Tent)
  • 21.00 u:  Fralalai (PodiumTent)
  • 22.00 u: Samen zingen rond het kampvuur (geen drums)

Zaterdag 14 augustus 2021

  • 8.00 u: Gayatri Mantra Recitatie - Fleur Leeflang. (De Zonnedans)
  • 10.00 u: Workshopronde 3
  • 10.00 u Ecstatic Dance - Yarun Dee (buiten -gezinsveld)
  • 10.00 u Dans Jou Vrijheid - Esther van Kessel (de Zonnedans)
  • 10.00 u De Reis van de Held - Alex Berendsen ( Grote Tipi)
  • 10.00 u Spelen met Archetypen - Floris Koot  (Ooh Jee Jee Tent) 
  • 10.00 u Een vrolijke lachwandeling met Lachcoach Henny Strijker (start bij vuurplek)
  • 10.00 u: SoulSinging (Kleine Tipi)

  • 12.30 u De Huilende Wolven - (PodiumTent)
  • 13.30 u: Workshopronde 4
  • 13.30 u: Ecstatic Dance - Kareem Raihani (buiten -gezinsveld)
  • 13.30 u: Soefi Dans - Dick Sinnige ( de Zonnedans)
  • 13.30 u: Voice Dialogue - Roelie Hommes (Grote Tipi)
  • 13.30 u: Stem Expressie - Atten van der  Vlugt (Ooh Jee Jee Tent) 
  • 13.30 u:  SoulSinging (Kleine Tipi)


  • 15.00 u: DreadVox (PodiumTent) 
  • 17.00 u: Annabel (De Vuurplaats)
  • 18.00 u:  De Ondergrondse (PodiumTent)
  • 19.00 u: La Pachamama Soultribe (PodiumTent)
  • 20.30 u: Saffron Sun (PodiumTent)
  • 21.30 u:  Klankpoort theatervoorstelling (buiten)


  • 22.00 u: Samen zingen rond het kampvuur (geen drums)

Zondag 15 augustus 2021

  • 8.00 u: Gayatri Mantra Recitatie - Fleur Leeflang. (De Zonnedans)
  • 10.00 u: Workshopronde 5
  • 10.00 u: Ecstatic Dance - Pascal de Lacaze (buiten -gezinsveld)
  • 10.00 u: Inspiratiekaarten maken - Ine Wuite (Ooh Jee Jee Tent)
  • 10.00 u: Satsang - Dick Sinnige - (Grote Tipi)
  • 10.00 u: Ontdek het vuur van Krijgster Kali - Bastiaan Serl√© ( De Zonnedans - of buiten)
  • 10:00 u: SoulSinging (Kleine Tipi)

  • 12.30 u: La Fanfarria Del Capitan (PodiumTent)

14.00 u: EINDE